Co nabízíme

Právnické osoby (s.r.o., a.s., z.s.)

Nejlevnější sídlo v Ostravě

Garance nejnižší ceny

již od
100 Kč

Fyzické osoby (IČ)

První rok u nás je zdarma

Nastartujte své podnikání

Akce!

Pro všechny

Vyřízení online nebo osobně

Spěcháte? Potvrzení IHNED

 

Virtuální sídla

Vše v ceně

V rámci Virtuálního sídla firmy Ostrava máte v ceně ukládání došlé pošty a upozorňení na poštu e-mailem.

Bezkontaktní vstup

V rámci Virtuálního sídla firmy Ostrava si Vaši došlou poštu vyzvednete kdykoliv pomocí čipové karty.

Sídlo Ostrava Centrum

již od 95 Kč měsíčně

Finanční úřad: Ostrava I

Živnostenský úřad: Magistrát města Ostravy

Parkování u sídla zdarma

Pronájem jednací místnosti levně

Anonymní přístup k poště pomocí čipové karty

WWW stránky pro každého zákazníka zdarma

Proč mít své virtuální sídlo v Ostravě?

V Praze už má sídlo každý - na hromadná virtuální sídla v Praze se dnes zaměřují kontroly finančních úřadů.

Od roku 2015 finanční úřady začaly využívat  vyjímku v zákoně a to využití institutu delegace, který stanovuje § 18 daňového řádu (zákon 280/2009 Sb). Institut delegace umožňuje nařídit změnu místí příslušnosti správce daně z oficiálního sídla firmy, které má firma zapsanou v obchodním rejstříku na místo, kde skutečně vyvíjí svou ekonomickou činnost. V praxi to znamená, že sídlo lze mít dál klidně na virtuální adrese nebo tzv. office housu, ale daně budou spadat pod finanční úřad v místě, kde reálně firma podniká.

Nepříjemností je, že delegovaná firma, která je plátcem DPH se automaticky stává tzv. nespolehlivým plátcem.

Další výhody virtuálního sídla v Ostravě

Zřizování virtuálního sídla postupem času získává čím dál větší popularitu, a to díky velké řadě výhod které přináší. Uveďme si příklad výhod které určitě stojí za to je zmínit.

1. Nižší náklady za pronájem prostor k podnikání - Pracujete převážně v terénu a v místě svého podnikání se nevyskytujete? Právě v tomto případě Vám pomůže tato služba, jelikož díky ní, ušetříte nemalé náklady.

2. Lukrativní adresa sídla - Lukrativní adresa sídla je v dnešní době značnou výhodou jelikož Vaší společnosti dodá větší prestiž.

3. Možnost využít zasedací místnosti v místě virtuálního sídla - Při využití výše uvedené služby máte také ve většině případěch možnost využívat zasedací místnost v prostorách sídla.

Co je virtuální kancelář?

Virtuální kancelář je služba, poskytovaná podnikatelům za účelem pronájmu sídla společnosti, které bude uvedeno v obchodním rejstříku. Součástí této služby však není aktivní využívání těchto prostor, pouze Vám zde bude doručována poštovní korespondence, kterou Vám vlastník přeposílá na smluvenou adresu, nebo si ji můžete vyzvedávat. 

Výhodou služby je hlavně úpora provozních nákladů, které by jste byli nuceni uhradit za pronájem běžné kanceláře. V rámci využívání virtuálního sídla máte také možnost pronájmu zasedací místnosti v daném objektu, kde bude Vaše sídlo dle obchodního rejstříku uvedeno.

Virtuální adresa od nás

Plánujete realizovat Váš ponikatelský zámeř a nemáte dostatek financí na firemní prostory? Využijte naší služby virtuální adresy pro Vaši firmu.

Služba Vám zajistí lukrativní adresu, což je do začátku Vašeho podnikání plusem z důvodu větší prestiže firmy. Ušetří Vám již zmiňované náklady a nabídne možnost využít pronájmu zasedací místnosti.  

Součástí tétro služby je také  doručovací adresa pro postovní korespondenci, což Vám poskytne případnou minimální starost s úřady.

Kontaktní formulář

Odešlete poptávku, budeme Vás kontaktovat.