Virtuální sídlo firmy

Virtuální sídlo firmy není v dnešní době již nic neobvyklého. Ostatně i v zahraničí existuje podobná praxe. Své virtuální sídlo firmy může mít mnoho podnikatelských subjektů a pro nemálo z nich se tato možnost vyloženě doporučuje. Ještě zdaleka totiž společnosti plně nevyužívají této služby, což je na škodu především jim samotným. Mít virtuální sídlo firmy není nijak složité.

Virtuální sídlo firmy plně vyhovuje platným zákonům České republiky a proto se není čeho obávat. Zrealizovat takový záměr pro jakýkoliv podnikatelský subjekt je poměrně jednoduché a rychlé. Skoro se dá říct, že virtuální sídlo firmy můžete mít ze dne na den. Nebojte se takového kroku, poraďte se s námi. Využijte šance na virtuální sídlo firmy, jde to bez problémů.

Virtuální sídlo firmy je žádoucí

Bez přehánění se dá konstatovat, že virtuální sídlo firmy je velmi žádoucí. Ptáte se v jakém smyslu? Především v tom ekonomickém. Virtuální sídlo firmy s sebou nese mnohem nižší náklady na provoz, než je tomu u pronájmu kancelářských prostor. Což ocení zvláště ty společnosti, jejichž činnost nevyžaduje být denně u stolu s počítačem. Jen si sami zkuste spočítat jakou výhodnost má virtuální sídlo firmy.

Atraktivní adresa je pro virtuální sídlo firmy jasná

Oficiálně máte své virtuální sídlo firmy a přitom můžete mít provozovnu kdekoliv jinde. Virtuální sídlo firmy vám přinese atraktivní adresu, která bude zapsána v obchodním rejstříku a kam vám bude chodit pošta. Můžete také oficiálně sídlit na místě, kde je mnohem menší pravděpodobnost kontroly finančního úřadu. Virtuální sídlo firmy se stává vaší vizitkou ve společenském i obchodním kontaktu.

Služby pro virtuální sídlo firmy

Mít virtuální sídlo firmy neznamená jen lukrativní adresu. Automaticky získáváte i služby s tím vším spojené. Máte u nás virtuální sídlo firmy? Výborně. Provedeme za vás evidenci vaší pošty, nabídneme zasedací místnost, telefonní spojení, wi-fi. Zkrátka, u nás znamená virtuální sídlo firmy nezbytný komfort. Informujte se, poraďte se. Rádi vám pomůžeme. Mějte i vy své virtuální sídlo firmy.

Kontaktní formulář

Odešlete poptávku, budeme Vás kontaktovat.